Спільнота Віднови у Святому Дусі «Як Марія» УГКЦ

a_f6196359.jpg

   Це є організація католиків, які живуть і працюють у Івано-Франківську і визначають для себе важливими такі християнські принципи та практики:
   • особиста і спільна молитва;
   • єдність з іншими членами спільноти через щотижневі зустрічі в малих групах;
   • євангелізація способом життя та участю в церковних, культурних та соціальних акціях.
   Членом спільноти може стати кожен, хто досяг шістнадцятирічного віку та пройшов піврічну підготовку в приспільнотовій групі. Спільнота «Як Марія» є спільнотою союзу. Вступаючи до спільноти, ми виявляємо Богові та одне одному такі прагнення, які доповнюють звичайні практики греко-католика (як напр., участь у недільній Літургії, часта Сповідь тощо):
   • щодня молитися особистою молитвою принаймні півгодини;
   • щодня молитися принаймні десяток Вервиці в намірах членів спільноти;
   • щотижня брати участь у спільній молитовній зустрічі;
   • щотижня брати участь у зустрічі малої групи ділення;
   • віддавати десятину Церкві (наприклад, у парафію). Принаймні половину з десятини жертвувати на справи, якими служить спільнота.
   Спільнота є місцем, де вчимося прощати і довіряти, де несемо відповідальність один за одного, де визначаємо для себе, що найбільша кар’єра та успіх — це йти за Святим Духом і приводити інших до Ісуса.
   Спільнота заснована в грудні 2001 року групою мирян-греко-католиків, які належали до харитативної молодіжної організації «Лицарі милосердя» та були учасниками «Школи християнського життя та євангелізації».
   Особливими днями для членів спільноти та її друзів є свята Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці (22 грудня) та Зіслання Святого Духа.
   2003 року Єпископ-Ординарій Івано-Франківської єпархії УГКЦ Кир Софрон Мудрий ЧСВВ схвалив статут спільноти і призначив священиків-духівників: о. Мар’яна Атамана і о. Романа Терлецького.   2001 – 2005 року щотижневі молитовні зустрічі спільноти «Як Марія» відбувалися в залі Катехитичного центру біля Катедрального собору Святого Воскресіння УГКЦ, зустрічі в малих групах – у невеликому кабінетику там же. З 2005 року спільнота «оселилася» в каплиці Місійного Товариства Святого апостола Андрія Первозванного (настоятель – о. Йосафат Мощич).
   З листопада 2008 року зустрічі в супроводі груп прослави (музика та спів) і творчості (пантоміма) відбуваються кожного четверга від 17 до 20 год в Івано-Франківську при Катедрі (настоятель – о-мітр. Юрій Новицький), окремі молитовні зустрічі, нічні чування – в каплиці Святого Андрія (вул. Селянська, 6).
   Детальніше про діяльність цієї молодіжної спільноти можете дізнатися з сайту:http://www.yakmariya.org.ua/

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ