Храмове свято на парафії Вознесіння Господнього 2017р.Б. (фото)

   У четвер, 9 червня 2016 р.Б., парафія Вознесіння Господнього УГКЦ, що розташована в місті Івано-Франківську по вул. Чорновола, 136а, парох – протоієрей Іван Сас, відзначила своє храмове свято.
   Цього святкового дня на парафію з душпастирським візитом завітав Архієпископ і Митрополит Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Кир Володимир (Війтишин).
   Перед початком Архієрейської Божественної Літургії владика Володимир освятив новий престіл, який разом з тетраподом і проскомидійником парафія змогла виготовити завдяки жертводавцям.
   У святкових богослужіннях взяло участь багато запрошених священиків, з Івано-Франківської архієпархії, Коломийсько-Чернівецької єпархії, Донецького екзархату та м. Салерно (Італія), зокрема: декан Івано-Франківський - о. Іван Репела, декан Донецький о. Михайло Заверчук, синкел у справах монашества о. Йосафат Бойко ВС, голова Молодіжної комісії архієпархії о. Віталій Дем'янець та інші.
   Після Божественної Літургії отець-парох Іван Сас склав щиру подяку Богові, Преосвященнішому Владиці, всечесним отцям, жертводавцям, хорові та всім парафіянам за радість спільно відзначити храмове свято та розвивати дану парафії на славу Божу і добра нашого українського народу.
   Опісля з привітальним словом до отця-пароха і всіх парафіян звернувся міський голова Івано-Франківська п. Руслан Марцінків. Він подякував священикам парафії за плідну працю для духовного розвитку нашого міста.
   Далі відбулося святкове мирування, після якого Кир Володимир спільно з присутніми священиками освятили воду і окропили нею всіх парафія і гостей парафії.


Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ