В Івано-Франківську відкрили пам'ятник Євгену Коновальцю

   У неділю, 21 жовтня, на парафії Зіслання Святого Духа м.Івано-Франківська урочисто відкрили та освятили пам’ятник засновнику Організації українських націоналістів Євгену Коновальцю. Учасниками заходу були владика-емерит Івано-Франківської архієпархії УГКЦ Софрон Мудрий, ЧСВВ, протосинкел архієпархії о.Олег Каськів, протопресвітер Центрального деканату м. Івано-Франківська о.Юрій Новицький, а також настоятель храму Зіслання Святого Духа о.Віталій Дем'янець та священики даного храму, що розташований навпроти місця де відбулося відкриття пам'ятника.
   Участь у церемонії взяли також голова обласної ради Олександр Сич і міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус, які виступили на урочистому віче. Крім того, перед присутніми на відкритті пам'ятника Євгену Коновальцю виступив голова Братства ОУН-УПА Карпатського краю Фотій Володимирський.
Довідка
   Євген Коновалець створив ОУН в 1929 році. Відомо, що Євгена Коновальця вбив співробітник НКВС-НКДБ СРСР Павло Судоплатов. Загинув Євген Коновалець в голландському Роттердамі, в результаті вибуху. В руках засновника ОУН вибухнув пакет, який був замаскований під коробку цукерок. Ця коробка була вручена засновнику ОУН невідомим в ресторані роттердамського готелю «Атланта».
   Про таємницю загибелі Євгена Коновальця стало відомо з книги, написаної Павлом Судоплатовим. Ця книга називається «спецорганізації. Луб'янка і Кремль. 1930-1950 роки». Ця книга вийшла вже після розпаду Радянського Союзу, а в своєму вступі до неї автор написав наступне: «З ризиком для життя я боровся проти керівництва фашистської терористичної організації ОУН в Європі і на Західній Україні, проти терористів - підручних Гітлера - Коновальця і ​​Шухевича, які знищили тисячі моїх співвітчизників».

http://5.ua/newsline
http://www.novostimira
   Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ