"Веселі канікули з Богом" завершились на парафії Зіслання Святого Духа

Близько 40 дітей взяли участь у дитячому християнському таборі "Веселі канікули з Богом", що відбувся на парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 105) з 20 по 22 серпня. Програма табору була складена так, що діти могли відпочити не тільки духовно, а й фізично. Щодня з 9:00  до 16:00 год. діти активно проводили час: веселі ігри, малювання, творчі завдання, руханки та банси, а також Служба Божа, молитва на вервиці, катехизація зробили перебування у таборі незабутнім.  В останній день табору для дітей була організована екскурсія до Музею Небесної Сотні, де вони мали можливість побачити і торкнутися до реальної, живої історії, побачити особисті речі Героїв та унікальні експонати, привезені з Майдану. Разом з аніматорами табору Вікторією Наконечною та Марією Григорів на завершення "Веселих канікул з Богом" діти відвідали парк культури і відпочинку імені Т. Шевченка. 

Щиро дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення табору, зокрема аніматорам, які жертовно віддавали свій час і зусилля для праці з дітьми. 

Ласкаво запрошуємо дітей та молодь наступного року взяти участь у нашому таборі і провести свої канікули з Богом.

 

 

Інформаційний центр парафії

Зіслання Святого Духа УГКЦ

 

 

 

 

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ