Для засуджених жінок в Івано-Франківську відбулася різдвяна коляда

Мабуть чи не найяскравішою рисою святкування Різдва Христового в Україні є колядування. З цієї нагоди сестри мирянського Чину Святого Василія Великого, що діє при монастирі отців-василіян у м. Івано-Франківську,  щороку відвідують осіб, які позбавлені волі з різдвяною колядою.

Цьогоріч, 3 січня, сестри МЧСВВ разом з настоятелькою Магдалиною (Ліліаною) Лавренюк, відвідали засуджених жінок в Івано-Франківській установі виконання покарань.

Розпочалася зустріч з духовної науки про Різдво Христове та спільної молитви за Божу опіку над українським народом в часі війни, яку провів в’язничний капелан о.Арсен Панчак. Опісля, с.Магдалина розповіла присутнім про мирянський Чин Святого Василія Великого та запросила ув’язнених разом прославляти Новонародженого Спасителя.  Відтак, сестри виконали різдвяну програму, співаючи колядки під супровід скрипки та бандури, а на завершення почастували ув’язнених  смаколиками.

Висловлюємо подяку керівництву установи за допомогу та сприяння у душпастирській праці з в'язнями.

Інформаційний центр парафії

Зіслання Святого Духа

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ