На парафії Зіслання Святого Духа відбулися "Веселі канікули з Богом"

Більше 30 дітей взяли участь у дитячому християнському таборі "Веселі канікули з Богом", що відбувся на парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 105, адміністратор о.Михайло Віхоть) з 26 по 29 серпня. Програма табору була складена так, що діти могли відпочити не тільки духовно, а й фізично. Щодня з 9:00  до 16:00 год. діти активно проводили час: веселі ігри, малювання, творчі завдання, руханки та банси, а також Служба Божа, молитва на вервиці, катехизація зробили перебування у таборі незабутнім.  В останній день табору для дітей була організована поїздка до Крилоса, де вони разом з о.Василем Сливоцьким (сотрудником парафії Зіслання Святого Духа) помолились молебень біля чудотворної ікони Матері Божої, а також під час екскурсії дізналися багато цікавого про столицю могутньої та самостійної держави Галицько-Волинського князівства.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення табору, зокрема катехиту парафії Вікторії Наконечній та аніматорам, які жертовно віддавали свій час і зусилля для праці з дітьми. 

Ласкаво запрошуємо дітей та молодь наступного року взяти участь у нашому таборі і провести свої канікули з Богом.

Інформаційний центр парафії

Зіслання Святого Духа УГКЦ

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ