Парафія Зіслання Святого Духа м.Івано-Франківська відзначила храмовий празник

Таїнство Соборування, вечірні чування, святкові богослужіння та концерт за участю відомих виконавців прикарпаття – такими були головні заходи на парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця,105, адміністратор о.Михайло Віхоть) з нагоди храмового празника.

Розпочалися святкування у п’ятницю, 14 червня Чином Соборування на оздоровлення від душевних і тілесних недуг, яке традиційно уділили вірним 7 священиків.

У суботу, 15 червня відбулися заупокійні богослужіння з нагоди Вселенського поминання померлих. Окрім того, для парафіян було проведено вечірні чування, які розпочалися Великою Вечірнею з Литією, яку очолив о.Йосафат Бойко, ВС, синкел у справах монашества, настоятель парафії Свв. Кирила і Методія, у співслужінні зі священниками парафії.  

У неділю, 16 червня, в свято П’ятидесятниці, на парафії Зіслання Святого Духа відбулися святкові Літургії о 8:00, 10:00 та 12:00 год. Привітали парафіян також запрошені на свято священники о.Ярослав Тимішак, духівник Івано-Франківської Духовної семінарії, о.Іван Сас, парох парафії Вознесіння Господнього та о.Андрій Заліський, сотрудник цієї парафії, а також о.Зеновій Слоїк, парох парафії Богоявлення Господнього м.Івано-Франківська.

Після кожної Служби Божої відбувся Чин малого водосвяття та благословення парафіян освяченою водою.

Привітали отців церкви та парафіян з храмовим празником також міський голова Руслан Марцінків та секретар міської ради Оксана Савчук.

Представники «Обнови» підготували смачну випічку, каву та лимонад, якими частували присутніх впродовж дня на церковному подвір’ї. Також біля храму відбувся майстер-клас з гончарства, який організували представники Школи кераміки м.Івано-Франківська.

Відтак розпочався святковий концерт за участю Заслуженої артистки України Світлани Весни, а також відомих на прикарпатті  виконавців Оксани Романюк (солістки обласної філармонії імені Іри Маланюк), Олега Чигера та Галини Рудик.

На завершення о.Михайло Віхоть привітав присутніх із празником Зіслання Святого Духа та побажав, щоб Всемилостивий Господь благословив усіх та щедро обдаровував своїми ласками.

 Інформаційний центр парафії Зіслання Святого Духа
Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ