Урочистості з нагоди дня Св. Пантелеймона в державній установі “Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Івано-Франківській області”

У п'ятницю, 9 серпня, у день святого великомученика Пантелеймона у лікарняній каплиці державної установи “Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Івано-Франківській області” (м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, 11) відбулися урочистості з нагоди храмового празника. Розпочалося святкування Службою Божою, яку очолив о.Іван Сас, парох парафії Вознесіння Господнього м.Івано-Франківська у співслужінні о. Олеся Будзяка, який у свій час духовно опікувався установою, о.Зеновія Слоїка, пароха парафії Богоявлення Господнього, о.Андрія Заліського (сотрудника храму Вознесіння Господнього УГКЦ м.Івано-Франківська), священиків храму Зіслання Святого Духа УГКЦ м. Івано-Франківська, які опікуються даною установою на даний час: о.Михайла Віхотя (адміністратора парафії), а також о.Олексія Саранчука, о.Арсена Панчака, о.Петра Басараба та о. Василя Сливоцького. У своїй проповіді о.Іван звернувся до присутніх з повчальним словом про життя святого великомученика Пантелеймона. Після Служби Божої відбулося мировання, а згодом на подвір’ї лікарні було проведено чин освячення води. Особливістю цьогорічного свята став концерт українських народних та авторських пісень, які  для присутніх виконав о.Олексій Саранчук.  

На завершення о.Михайло Віхоть висловив слова вдячності начальнику медичної установи п. Івану Гуцуляку за його християнську позицію і відкритість для духовних справ.

 

 

Інформаційний центр Молодіжної комісії

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ