Блаженніший Святослав: "Бути християнином у власній зоні комфорту, означає духовно вмирати"

Щоби змусити священика бути активним на парафії, ламайте зону комфорту, переш за все, для себе. І будьте певні, що бастіон зони комфорту пароха впаде, як осіннє листя з дерева.

Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав на зустрічі з молоддю під час загальнонаціональної прощі до Зарваниці.

Відповідаючи на запитання молодих людей, як вивести священика з власної зони комфорту, Предстоятель дав кілька порад.

«Єпископи мають певний інструмент проти цього. Називається «ротація». Тому, якщо ви, дівчата і хлопці, бачите, що священик засидівся на якійсь парафії і побудував собі зону комфорту, не мовчіть. Не боріться з ними, а ламайте зону комфорту», – закликав Блаженніший Святослав.

Але дуже важко, вважає він, є ламати зону комфорту, яку собі спільно відбудував священик з вірними парафії. «Тоді це є катастрофа. Ви собі уявіть, чи зможе тоді єпископ провести ротацію на такій парафії, та ніколи. Я би хотів, аби кожен з нас розумів, що бути християнином у власній зоні комфорту, означає духовно вмирати», – вважає Предстоятель.

На його погляд, якщо парафія жива, вона ламає зони комфорту. Тоді вірні весь час підштовхують священика до нових кроків.

«Тому ще один заклик до вас – ламайте зони комфорту у вашій парафії. Будьте живими ініціаторами постійного руху. Будьте певні, що священик відчує, що на парафії треба щось робити. А насправді міняти, бо молодь хоче бути живою. Духовно, по-християнськи, місійно активною», – запевнив Блаженніший Святослав.

www.ugcc.if.ua

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ