У Львові розпочався з'їзд в'язничних капеланів УГКЦ

У Львові,  21 травня розпочався з'їзд в'язничних капеланів Української Греко-Католицької Церкви на тему «Створення мережі єпархіальних осередків реінтеграції».

Зустріч розпочалася у каплиці Патріаршого Дому з Архиєрейської Божественної Літургії, яку відслужив Преосвященніший  владика Михаїл Колтун, єпископ Сокальсько-Жовквівський, керівник Департаменту УГКЦ у справах душпастирства силових структур України.  

Керівник Відділу ПК УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України о.Костянтин Пантелей представив капеланам напрямки поводження з колишніми засудженими, які звертаються по допомогу. Впродовж зустрічі душпастирі почують лекції про психологічні особливості звільнених після ув’язнення та розглянуть алгоритм дій при зустрічі з цими особами, коли вони звертаються по допомогу, а також дізнаються про правові аспекти реінтеграції.

У заході беруть участь також в’язничні  капелани Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ о.Арсен Панчак та о.Василь Сливоцький. Завершиться з'їзд у четвер, 23 травня.
 

Інформаційний центр парафії

Зіслання Святого Духа Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ

 

 

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ