Таїнство Соборування на парафії Вознесіння Господнього 2017 р.Б. (фото)

   У вівторок, 23 травня 2017р.Б., на парафії Вознесіння Господнього УГКЦ, що в м. Івано-Франківську на вул. Чорновола, 136а, в рамках святкування Храмового празника, було проведено Таїнство Соборування.
   Розпочалося все Божественною Літургією, яку очолив о. Олексій Саранчук, сотрудник парафії Зіслання Святого Духа, та о. Іван Сас, парох парафії Вознесіння Господнього. Під час богослужіння численні вірні приступили до Святих Таїнств Покаяння і Євхаристиї.
   Після Літургії розпочалося Тайнство Соборування. У його проведенні традиційно взяло участь сім священиків: о. Іван Сас, о. Олексій Саранчук, о. Зеновій Слоїк - адміністратор парафії Богоявлення Господнього, о. Михайло Віхоть - адміністратор парафії Зіслання Святого Духа, о. Арсен Панчак і о. Василь Сливоцький - сотрудники парафії Зіслання Святого Духа та о. Андрій Заліський - сотрудник місцевої парафії. В молитві взяли участь численні вірні даної парафії та з інших районів міста.
   На завершення отець-парох Іван подякував отцям за їх молитву, а всім вірним за активну участь, та заохотив всіх так само чисельно долучатися до всіх інших заходів в рамках святкування Храмового свята.

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ