Рішення Уряду щодо послаблення карантину не враховує повною мірою релігійні потреби віруючих

Члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій провели нараду щодо подальших заходів, спрямованих на забезпечення свободи віросповідання в умовах адаптивного карантину.  Нарада відбулася у форматі відеоконференції під головуванням Старшого єпископа Української Євангельської Церкви Василя Райчинця.

В обговоренні також взяв участь радник Міністра внутрішніх справ України Юрій Тандіт, повідомляє Інститут релігійної свободи.  Рішення Уряду щодо адаптивного карантину, ухвалене 20 травня 2020р., становить певний прогрес у забезпеченні свободи віросповідання. Водночас запропоновані в постанові Кабінету міністрів України заходи адаптивного карантину не враховують релігійних потреб віруючих громадян повною мірою. У зв’язку з цим Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій вирішила вжити подальших заходів для налагодження постійного і ефективного діалогу з Урядом, а також донести свою позицію до широкої громадськості.

Як повідомлялося раніше, Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій вважає, що достатнім заходом для запобігання скупченню людей буде присутність у приміщенні не більше 1 особи на 5 кв.м. площі місця проведення богослужіння чи обряду. А Уряд вирішив дозволити перебувати у храмі не більше однієї особи на 10 кв.м. Два тижні тому ВРЦіРО передала Прем’єр-міністру України свої пропозиції щодо застосування адаптивного карантину для релігійних організацій. Крім цього, члени Ради Церков домовилися щодо взаємодії в популяризації сімейних цінностей та захисті прав дітей і сімей.
http://https://credo.pro/2020/05/265154

 

Теги:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ