Розколяда на парафії Вознесіння Господнього УГКЦ м. Івано-Франківська (фото)

   У неділю, 11 лютого, на парафії Вознесіння Господнього УГКЦ, що розташована в м. Івано-Франківську по вул. Чорновола, 136а (парох о.Іван Сас), відбулося чудове парафіяльне свято - розколяда.
   Розколяда на парафії проходила в два етапи. Після Божественної Літургії в храмі відбулися виступи хорових колективів парафії та запрошених гостей - хорової капели "Водограй" комунального підприємства "Івано-Франківськводоекотехпром". Численні присутні парафіяни мали нагоду насолоджуватися чудовим професійним виколанням колядок та щедрівок.
   Після виступів парафіяни та гості парафії вийшли на церковне подвір'я, де на всіх очікувало смачне частування, приготоване парафіяльними господинями. Частування поєднувалося з чудовими колядками, які лунали під музичний акомпонемент, та щирими вінчівками.
   Завершилося свято словами подяки всім, хто долучився до організації та проведення цього чудового парафіяльно-родинного свята.


Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ