Цим ми псуємо собі життя

Ми можемо докладати максимум зусиль, здобувати нові знання, підкорювати нові вершини в житті, та якщо не припинимо робити це, то всі наші зусилля будуть марними.

Порівнювати себе з іншими

Постійне порівнювання себе з іншими, чи не найгірша звичка. Хтось завжди буде успішніший, матиме щось краще, навіть якщо в інших аспектах життя воно може бути набагато гірше, ніж у вас. Постійне порівняння себе з кимось — жахлива звичка. І що частіше в порівняннях виявлятиметься не кращими, тим болючіше буде, якщо хтось виявиться кращим від вас.

Акцент на негативі

Далеко ходити не треба — постійте в черзі, де багато пенсіонерів і людей передпенсійного віку, які черпають основні новини з телепередач і радіо. Всі розмови про те, що навколо постійно крадуть, вбuвають, звільняють із роботи.

Залежність від думки оточення

Перед тим, як щось зробити, ви завжди думаєте: „А що люди подумають чи скажуть?“. Вам може здаватися, що ви перебуваєте в центрі уваги багатьох людей, і порушенням стандартних норм поведінки, запустите механізм засудження. Якщо намагаєтеся зробити щось нове, то робите це потайки від суспільства.

Ускладнення життя

Життя — цікаве, але й складне. Але найцікавіше полягає в тому, що більшість складнощів і „непереборних“ перепон ми створюємо собі самі.

www.dyvensvit.org

 

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ