Івано-Франківськ: спільна молитва капеланів та медиків

8 червня, напередодні Дня медичного працівника, Комісія душпастирства охорони здоров'я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ організувала спільну молитву капеланів та медиків.
Дотримуючись правил карантину, за обмеженої кількості людей, Комісія зуміла відзначити День медичного працівника.

Свято відбулося в богослужбовій каплиці Міської клінічної лікарня №1, що в Івано-Франківську по вул. Матейки. Богослужіння очолив Голова Комісії о. Ярослав Рохман у співслужінні священиків-капеланів о. Петра Витвицького, о. Руслана П'ясти, о. Михайла Віхотя, о. Мирослава Ханенка, о. Дениса Сабецького та о. Ігоря Ліпчанського.

Із словом-проповіддю до присутніх звернувся о. Руслан П'яста. На завершення о. Ярослав закликав до молитви за медиків, які померли під час пандемії.

Особливим було завершення заходу, адже з ініціативи Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина та Голови Комісії о. Ярослава Рохмана відбулося нагородження Митрополичими грамотами медичних працівників, які ревно послужили в боротьбі з Covid-19.

www.ugcc.if.ua

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ