Проща трьох парафій м.Івано-Франківська до Джублика

У суботу, 6 квітня, напередодні празника Благовіщення Пресвятої Богородиці групи прочан з трьох парафії міста Івано-Франківська вирушили на прощу до Джублика, що на Закарпатті. Це, зокрема, парафіяни храму Вознесіння Господнього Південно-Східного деканату (парох о. Іван Сас), Богоявлення Господнього Північно-Західного деканату (парох о. Зеновій Слоїк) та Зіслання Святого Духа Центрального деканату (адміністратор о. Михайло Віхоть). Дане паломництво відбувалося під духовним супроводом згаданих священиків, а також сотрудника храму Богоявлення Господнього о. Назарія Касія.  

Понад 150 прочан вирушили, щоб помолитися у цьому  святому місці. Урочище Джублик відоме тим, що у 2002 році тут двом маленьким дівчаткам з'явилася Пресвята Богородиця. 

У часі прощі прочани приступили до святої Тайни покаяння, щоб очистити свої душі, помолилися Святу Літургію, пройшли Хресною дорогою в наміренні миру в Україні та сповнені радістю вернулися до своїх домівок. Віримо, що дане паломництво обов'язково залишить свій слід у душах паломників.

Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ