Триває підготовка участі українців у Світовому Дні молоді в Мадриді

    За словами о. Ростислава Пендюка, голови Комісії у справах молоді УГКЦ, яка уповноважена Синодом єпископів займатися підготовкою участі українців у цій події, учасниками Світового Дня молоді в Мадриді 16-21 серпня 2011 року зможуть стати близько 1500 осіб.
   Як розповіла координатор груп із підготовки СДМ Мар’яна Лужецька, для учасників буде виготовлено 3000 футболок із логотипом СДМ – по дві кожному. Також усі вони отримають спеціальні капелюхи для захисту від сонця з жовтим верхом та синім низом – кольорами українського прапора, та наплічники, в яких будуть вервиця, буклет паломника, путівник Світового Дня молоді, катехизм для молоді «YouCat», перекладом якого займається Комісія тощо.
   На цьогорічному СДМ вперше відбудеться Літургія у візантійському обряді українською мовою, отож українці матимуть ще й книжечку з текстом Літургії та поясненнями до неї.
   Швидше за все, Літургію служитимуть поряд із тією церквою, в якій молиться українська греко-католицька громада Мадрида. Долучитися до богослужіння зможуть й інші Східні Церкви. Як розповідає о. Ростислав, попередньо вже була розмова про участь Румунської Греко-Католицької Церкви. Організувати українську Літургію допомагають владика Браян Байда зі Саскатунської єпархії УГКЦ та о. Іван Липка, парох греко-католицької парафії в Мадриді.
   Довідка
   Світовий День молоді започатковано у Квітну неділю 1984 року, коли Папа Іван Павло II закликав молодь Рима спільно відсвяткувати Рік Покути. Мета СДМ – зробити можливим пізнання Христа для сучасної молодої людини. У 1985 році Святіший Отець оприлюднив послання, звернене до молоді всього світу, а також встановив Світові Дні молоді. Вони проходили в Буенос-Айресі, куди приїхало близько мільйона молодих людей; в Сантьяго де Компостела; в Ченстохові; в Денвері; в Манілі (близько 4 млн.); в Парижі; в Римі; в Торонто; в Кельні; в Сіднеї.
      Світовий День молоді у Мадриді відбуватиметься 16-21 серпня. Там відбудеться зустріч із Папою, завершившись нічними чуваннями 21 серпня.
Українська молодь вперше взяла участь у Світовому Дні молоді 1991 року.
   Програма СДМ містить молитви, катехизи, фестивалі, концерти, вистави, екскурсії тощо. СДМ у Мадриді також має офіційний гімн.
   26 листопада 2010 року з'явилася україномовна версія офіційного сайту Світового Дня молоді. До того часу інформація сайту була доступна лише іспанською, англійською, французькою, німецькою, італійською, португальською та польською мовами. 14 січня 2011 року покровителем Світового Дня молоді в Мадриді було проголошено Папу Івана Павла ІІ, беатифікацію якого заплановано на 1 травня цього року.
   Офіційна реєстрація молодих українців для участі у СДМ в Мадриді, яку проводить Комісія у справах молоді УГКЦ, розпочалася 10 лютого цього року і триватиме до 15 квітня.    Реєстрація відбувається двома шляхами – безпосередньо через комісії у справах молоді окремих єпархій УГКЦ або через спеціальну форму на християнському сайті «ДивенСвіт».
   www.catholicnews.org.ua

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ