У Франківську анонсували програму фестивалю Христового міста "Вгору серця-2019"

6 травня, в Івано-Франківську організатори "Вгору серця" розповіли, про особливості цьогорічного фестивалю. Два дні, 11-12 травня, вже ХІІ раз поспіль в Івано-Франківську відбудеться фестиваль Фестиваль Христового Міста "Вгору Серця". 

Міський голова Руслан Марцінків зауважив, що фестиваль покликаний плекати сімейні цінності. "Цьогорічні програма заходу дуже потужна. Приємно, що в Івано-Франківську відбуваються такі події. Традиційно, фестиваль відбувається в часі відзначення "Свята матері", адже фестиваль покликаний плекати українську родину. Нам треба докладати зусиль, щоб більше залучувати молодь та дітей",- наголосив мер.

За словами голови Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о.Михайла Віхотя, захід розпочнеться 11 травня об 11.00 год. з молитовного вело-мото-автопробігу, який відбудеться біля храму Богоявлення Господнього, та виставки ретро-автомобілів на площі перед Адмінбудівлею.

Також з 11.00 год до 13.00 год. відбуватимуться духовні концерти у мікрорайонах міста.

У цей день також в Палаці Потоцьких відбудеться «Фестиваль родин», де виступить "Пенсія", "Глорія", "YakMaBand", "Кайрос", "Popry Vse", хор Святої Терези та "Canticum Novum". А о 22:00 розпочнеться молитовна нічна програма. 

Як розповів очільник палацу Потоцьких Володимир Гайдар, о 15:00 на головній локації відбудеться арт-терапія, іншими словами - створення муралу. 

Наступного дня, 12 травня на Вічевому майдані відбудеться гала-концерт фестивалю та виступ молодіжного театру "GLORIA" на ходулях.

Таким чином, вже цього тижня на іванофранківців чекає грандіозний фестиваль «Вгору серця» на який організатори всіх радо запрошують.

Інформаційний центр Молодіжної комісії

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

За матеріалами http://blitz.if.ua/newshttp://www.firtka.if.ua

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ