Учні Католицької школи-гімназії св. Василія Великого м. Івано-Франківська провели подорож до Меджугор'є

   З 16 по 23 серпня 2019 року Божого відбулася духовна мандрівка учнів  8-A класу (класний керівник п.Олена Рубашевська) Католицької школи-гімназії св. Василія Великого м. Івано-Франківська з їх батьками та наставниками до Меджугор'є. Дана подорож була організована Паломницьким центром спільно з Молодіжною комісією Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Керівником групи був о. Іван Сас - заступник голови Молодіжної комісії Архієпархії. 

Духовна програма вкючала в себе щоденні Божественні Літургії, молитви на вервиці на горі Подбрдо, розважання над Хресною Дорогою Ісуса Христа на горі Крижавіц, а також спільні духовні вечірні розважання.

Особливим наміренням, за яке молилися юні прочани, було випросити в Бога мудрості, сили і наснаги для української молоді.

Крім духовної програми діти мали нагоду також відпочити на березі Адріатичного моря та помолитися Службу Божу в Макарську — туристичному центрі, розташованому у формі підкови в бухті між горами Біоково та Адріатичним морем.

Також для учнів була організована цікава програма в Будапешті, яка розпочалася зі спільної Служби Божої та екскурсії по місту і завершилася  відвідуванням термальних купалень.

   Всі учасники подорожі повернулися додому радісними та сповненими бажання зростати і вдосконалюватися в новому навчальному році.

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ