Закінчився перший день роботи Виборчого Синоду

   Вечірнею завершився перший день роботи Виборчого Синоду Єпископів УГКЦ. У цей день відбулося чотири голосування. Пригадуємо, що у перші три дні роботи Синоду чотири рази на день вибори відбуваються за принципом дві третини голосів. Після дванадцятьох безрезультатних голосувань Главу Церкви обиратимуть простою більшістю серед двох кандидатів з найбільшою кількістю голосів.
   Молитва, спільна і приватна, постійно супроводжує синодальні засідання. День владики розпочинають із відправи «Утрені» і «Першого часу». Перед обідом усі моляться «Шостий час», перед вечерею – «Вечірню», а у середу і п’ятницю – «Літургію Напередосвячених Дарів». На завершення ранішнього богослужіння наперед визначені владики виголошують духовну науку.
   «Обрання нового Глави – це Божа справа, яка спонукає усіх нас, духовенство і мирян, до щирої молитви, щоб обрати особу по Божій волі… Закликаю усіх до щирої молитви, щоб Дух Господній вказав на цю особу, подібно як в давнину – на царя Давида, та помазав новообраного Предстоятеля як свого обранця та провідника Божого люду Української Греко-Католицької Церкви», – закликав вірних УГКЦ Владика Ігор (Возьняк), Адміністратор УГКЦ, на передодні Виборчого Синоду.
   Як ми раніше повідомляли, у рамках підготовки до виборів, 20 березня владики присвятили день для молитви і духовної застанови, мета якого через спілкування з Богом старатися пізнати Його волю щодо особи наступного Предстоятеля УГКЦ.
   Завтра Синод продовжить свою роботу.
   Департамент інформації УГКЦ
www.ugcc.org.ua<
synod_vybory12.jpg

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ