Розпочалося молодіжне паломництво ТЕЗЕ 2010-2011

   У четвер, 23 грудня, група молоді у складі 80 чоловік вирушила з Івано-Франківська на щорічну новорічну зустріч Тезе, яка цього разу пройде у Роттердамі(Голландія). Організатором цієї поїздки є Молодіжна комісія Івано-Франківської єпархії УГКЦ.

    Першим пунктом прощі була урочиста Божественна Літургія, яку, з благословення отця-декана Дмитра Бігуна, відслужили голова Молодіжної комісії о. Віталій Дем'янець та працівники комісії о. Микола Остапишин і диякон Михайло Віхоть у храмі Різдва Пресвятої Богородиці міста Рогатина. У цій спільній молитві просили у Бога благословення на дане молодіжне паломництво та щоб кожна молода людина могла в часі цієї прощі духовно збагатитися, краще пізнати Бога і знайти багато вірних та хороших друзів.

   З Божого благословення кордон минули благополучно. Першу зупинку зробили у м.Прага (Чехія). Тут паломники мали Божественну літургію, екскурсію по місті та ночівлю у готелі.

   З Праги молодь вирушає до Парижу(Франція), а далі - основне місце проведення європейської зустрічі молоді цього року - м. Роттердам(Голландія). 

Прес-центр Молодіжної комісії

Івано-Франківської єпархії УГКЦ 

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ