Посольства готуються до Світових Днів Молоді

   Відбулась зустріч представників семи англомовних країн щодо збору інформації про Світовий День Молоді (СДМ) та координації сотні тисяч молодих осіб з їхніх країн, які проведуть у Мадриді третій тиждень серпня. Ці зустрічі відбулися після вересневого зібрання представників основних посольств, що знаходяться у Мадриді та організаторів СДМ.

   Приймаючою стороною зустрічі виступило посольство Австралії, а участь взяли представники з Ірландії, США, Великобританії, Південної Африки, Нової Зеландії та Канади. На сьогоднішній день з цих країн зареєструвалося майже 22.000 осіб, а загалом кількість учасників може досягнути 75 000 молодих осіб.

   Під час обговорень піднімались наступні теми: безпека паломників, шляхи комунікації, маршрути по Іспанії для того, щоб багато груп могло прийняти осіб, які прибудуть, а також питання їх безпеки. Представники консульств запропонували різні способи забезпечення безпеки своїх громадян та рекомендації, як діяти у випадках втрати чи крадіжки документів, це не перешкодило участі в СДМ.

   Крім того присутні представники посольств спрямують свою працю у напрямку організації культурно-масових заходів для представників їхніх держав. Значну увагу буде приділено збору бази даних про вихідців з їхніх держав, які в даний час проживають в Іспанії та можуть надати підтримку і прийняти паломників під час проведення СДМ.

   Це була 21-а зустріч організаторів СДМ з представниками держав, посольства котрих є на території Іспанії. Наступна зустріч запланована з представниками африканських та азіатських країн.

   www.dyvensvit.org

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ