Леонардо да Вінчі малював пейзаж з натури

   За спиною Мони Лізи на легендарному полотні Леонардо да Вінчі зображений не абстрактний, а цілком конкретний пейзаж. Це околиці північноіталійського містечка Боббіо (Bobbio), стверджує дослідниця Карла Глорі (Carla Glori), чиї доводи приводить у понеділок газета Daily Telegraph.

До таких висновків Глорі прийшла після того, як журналіст, письменник, першовідкривач могили Караваджо й глава Національного італійського комітету з охорони культурної спадщини Сильвано Вінчети (Silvano Vinceti) повідомив, що розгледів на полотні Леонардо загадкові букви й цифри. Зокрема, під аркою мосту, розташованого по ліву руку від Джоконди (тобто, з погляду глядача, у правій частині картини), опинилися цифри "72". Сам Винчеті вважає їхнім відсиланням до якихось містичних теорій Леонардо. На думку Глорі, ця вказівка на 1472 рік коли річка Боббіо, яка протікає поблизу Треббія (Trebbia) вийшла з берегів, знесла старий міст і змусила сімейство Вісконти, що панувало в тих краях, звести новий. Весь інший вид вона вважає пейзажем, що відкривався з вікон місцевого замка.

   www.dyvensvit.org

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ