Передріздвяна зустріч Мальтійської Служби Допомоги на парафії Вознесіння Господнього (фото)

   Мальтійська спільнота має багато добрих незмінних традицій. Традицій, які тісно переплітаються з християнськими цінностями та українськими звичаями. Так, щорічно, напередодні Різдва Мальтійці з сім’ями та друзями збираються разом, щоб спільно молитовно підготуватись до одного з найбільших християнських свят – Рождества Христового.
   Так, 4 січня, у храмі Вознесіння Господнього, на традиційну Мальтійську Передріздвяну зустріч зібралось понад сотню Мальтійських волонтерів з їх сім’ями, наших друзів - Романтиків та парафіян храму.
   Проводив зустріч о.Андрій Заліський, а допомагали сповідати: Отець Назарій Мицко та отець Віталій Кузьмин. Розпочали дійство з Акафісту, під час якого всі бажаючі могли посповідатись, а потім й запричаститись на Божественній Літургії. Різдвяні наспіви, наука о.Андрія, близькі друзі поруч – все це створювало надзвичайно затишну атмосферу. Добрий дух Різдва та віра у різдвяне чудо по-маленьку наповнювали серця усіх присутніх. А завершили передріздвяну зустріч Мальтійським Вертепом. Всі присутні у церкві переживали за Марію, сміялись разом з жидами та гучно колядували разом з пастушками. Незабутні промовисті віншування та старі добрі українські колядки додали справжнього різдвяного настрою.
   Сподіваємось, що під час нашої зустрічі кожен зумів приготуватись до приходу Ісуса. А хто ще цього не зробив – ви все ще маєте час очистити свої думки, можливо помиритись із кимось та знайти прощення у своєму серці. Нехай ніхто не сумує у часі Різдвяних свят, а, також, сідаючи до святкового столу, колядуючи, не забудьте у молитві подякувати нашим воїнам: всім, які захищали та захищають нас і дають нам можливість спокійно святкувати Різдво.
   Тож, нехай напередодні Різдва, коли перша зірка засяє на небі, дитятко Ісуса народиться у наших серцях, відродить мир і спокій у наших душах та нашій державі. Адже тільки спільна молитва та спільна віра допоможе нам побачити диво у передріздвяну ніч.

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ